למה גיפטו?

'למה Gifto'?

יש הרבה סיבות טובות לקנות מתנות עם Gifto. כל המתנות באתר סופר שוות ואיכותיות. בגיפטו אנחנו רוצים לספק לכם מתנה שתשרת אתכם עוד שנים רבות. אנחנו מאמינים שלאיכות יש משמעות. רק בגיפטו תוכלו לאסוף כסף ולקנות מתנות יחד עם אחרים. במקום 30 מתנות קטנות אפשר לקנות מתנה אחת גדולה וסופר שווה ומושקעת. והנה עוד כמה סיבות למה גיפטו?

לילד היום הולדת:

זוכרים שכשהיינו ילדים (מי זוכר...) ערימת המתנות שקיבלנו הייתה קורצת לנו, וכל מה שרצינו זה לקרוע כבר את האריזות ולגלות מה יש בתוכן? נכון, זה היה כיף. אבל כך התגלתה גם האכזבה, כשהתברר שרוב המתנות הן כלל לא מה שייחלנו וציפינו שיהיו. תחשבו איזה מרגש יהיה לילד/ה לבחור מתנה אחת, שמגיעה מתוך רצון אמיתי. מתנה אחת שווה במיוחד, שהילד/ה משתוקק/ה לה כבר זמן רב. ואז, ביום ההולדת, לקבל אריזה גדולה ומהממת ולגלות בה את משאלת ליבו/ה שכל כך חיכה לה. זה גבירותיי ורבותיי, באמת כיף!

לילדי הכיתה המוזמנים

במוקדם או במאוחר ילדי הכיתה ישמעו איזו מתנה הביאו שאר הילדים. ולפעמים זה יוצר תחושה מאוד לא נעימה אצל חלק מהם, שלא הביאו מתנה שנחשבת מספיק "שווה". גם לכם הלב קצת נמחץ? בצדק. עם Gifto ילדי הכיתה המוזמנים יוכלו להרגיש שקנו יחד את המתנה, באופן מגובש וכיתתי. זה יכול לתרום לחברות ביניהם ואפילו יותר מזה – כבר לא תהיה תחרות סמויה של מי הביא מה, ואיזו מתנה יותר שווה. ככה כולם שווים.

להורים של הילדים המוזמנים

רגע האימה שוב הגיע... הילד/ה מגיע/ה הביתה עם הזמנת יום הולדת של חבר/ה מהכיתה. כאילו לא מספיקים כל הסידורים שגם ככה יש לכם, עכשיו גם צריך לקנות מתנה לחגיגה. וזה אומר לדחות סידורים חשובים, להיכנס לרכב, לנסוע לחנות הצעצועים, לעבור בין כל המדפים כדי למצוא מתנה מקורית, ובסוף להתייאש ולבחור אחת כברירת מחדל. מתנה שילד היומולדת כנראה לא יאהב, אבל הכיס של ממשלת סין דווקא כן.
בקיצור, די עם זה. עם Gifto לא צריך לצאת מהבית כדי לקנות מתנה, החיפוש מפסיק להיות מטרד, יודעים בדיוק מה ילד/ת היומולדת רוצה, וגם מתחלקים שווה בשווה עם שאר ההורים. ככה כולם יוצאים ממש, אבל ממש, מרוצים

 

להורים של ילד/ת היומולדת

עם Gifto תוכלו להגיד ביי ביי לערימת המתנות שהולכת וגדלה עם כל מוזמן שבא. תוכלו גם להגיד אדיוס וסלמאת לכאב ראש של מה עושים איתן אחר כך. כי כשהמוזמנים יקנו בGifto , תגיע לחגיגה מתנת יום הולדת אחת שהילד/ה באמת באמת רוצה. וגם אתם תקבלו את מה שאתם באמת באמת רוצים – ילד מאושר, וגם קצת שקט 😊 ועוד דבר, זאת הזדמנות מעולה להעניק לילד משהו שהוא ביקש בעבר ואתם לא רוצים לשאת בהוצאות שלו לבד. רעיון!

 

לאיכות הסביבה

ומה עם איכות הסביבה אתם שואלים? הו. תחשבו כמה אריזות קרטון וכמה ניירות עטיפה נחסכים עם Gifto. כשילד היומולדת מבקש ומקבל רק מתנה אחת, 30 מתנות אחרות כבר לא מבוזבזות יותר. ותחשבו גם על האנרגיה שנחסכת, כש-30 הורים לא צריכים להתניע רכב, כדי לנסוע 30 פעם בשביל לקנות מתנה. אז יחד עם כל היתרונות שכתובים פה למעלה, עוזרים גם לסביבה על הדרך.