מחליק שיער דריי & סטייטן

משלוחים חינם

לכל חלקי הארץ

שירות תמיכה

בצ'ט או בדוא"ל

מחליק שיער דריי & סטייטן

מק''ט: 1184
מחליק שיער דריי & סטייטן לתוצאות מושלמות ולאורך זמן ,משמר את שלמות השיער כך שהשיער מבריק ורך מתמיד, פיזור חום אחיד לתוצאות עיצוב מהירות יותר ולאורך זמן.
₪1100.00
+ -

טכנולוגיית EP 5.0 -זהו תהליך טכנולוגי ביותר בדומה לתהליכי יצירת תכשיטים ,איכות המחליקים נשארת לאורך זמן, כי מדובר על שכבת חלקיקים זעירים המצפה את הפלטות בחלקיקי מתכת מגלוונים ללא חיכוך, לעבודת החלקה טובה יותר ,ללא מרכיבים כימיים, לעמידות טובה יותר בפני חום גבוה, פיזור חום שווה בכל הפלטות של המחליק.

לשימוש מקצועי אינטנסיבי -עמידות מושלמת ללא בלאי, מתאים לעבודה עם מוצרים כימיים, וחימום גבוה ,חוסך זמן ואנרגיה.

מערכת מתקדמת של ניהול החום -פטנט בלעדי של ביייביליספרו ,המחליק משלב מרכיבים לבקרה עצמית של חימום, מערכת ניהול החימום- שהיא פטנט של בייביליס פרו, המעניקה בקרה אלקטרונית מדוייקת ומתמשכת של הטמפרטורה, כתוצאה מטכנולוגיה זו המחליק מתחמם מיידית  גם לטמפרטורה הגבוהה ביותר ,הטמפורטורה יציבה עד להפרשי חצאי מעצות ובעת פעולה מהירה ביותר והתקררות מהירה ביותר.

תוצאות מושלמות -מערכת החימום המתקדמת מספקת פיזור חום אחיד לאורך כל הפלטות ,הביצועים המתקדמים של המכשיר מאפשרים שימוש על כל אורך שיער גם הארוך ביותר ,בקרת טמפרטורה מ 150 ועד 230 מעלות מאפשר שימוש על כל סוגי השיער מהשביר ביותר ועד הקשה ביותר, מהעדין ביותר ועד הגס ביותר ,החלקה מושלמת לכל סוגי השיער 

מאפיינים: פלטות בטכנולוגיית EP, 28 מ"מ על 110 מ"מ
טכנולוגיה יונית לנטרול חשמל סטטי
5 מצבי חום 150, 170, 190, 210, 230 מעלות צלזיוס
כפתור הפעלה וכיבוי ומסך 
כבל מסתובב באורך 2.70 מטר.