מדיניות משלוחים

 מועדי אספקה, הובלה ומשלוח

  1. אספקת המתנות אשר נרכשו באתר גיפטו ואשר התמורה בגינם שולמה במלואה באמצעות כרטיס גיוס המתנה ואו תשלום על ידי כרטיס אשראי, תיעשה על ידי מפעילי האתר בהתאם לתנאים הרשומים בכרטיס הגיוס ואו בדף המוצר שנרכש לכתובת בישראל אותה הקליד הרוכש ואו מנהל הגיוס בעת ביצוע ההזמנה והרשמתו לאתר. לא ניתן יהיה לשנות את אופן האספקה לאחר השלמת תהליך הגיוס ואישור הרכישה.
  2. מספר הימים לאספקת המתנה ימנו החל מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי או מגיוס מלוא סכום הרכישה של המוצר המבוקש על ידי הרוכש. מועד האספקה וכן המועד לביצוע איסוף עצמי מחושבים על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א’–ה’ ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג ימי חג וימי שבתון.
  3. המשלוחים באתר גיפטו מבוצעים על ידי חברת שליחויות HFD עד הכתובת המבוקשת על ידי הרוכש כאשר הרוכש מקבל מחברת השילוח הודעות SMS על התקדמות תהליך השילוח ומועד ההגעה המדויק .

זמן האספקה הינו עד 5 ימי עסקים לכל חלקי הארץ אנו מנסים לקצר את זמני האספקה ובעיקר באזור המרכז אנו נשתדל לספק את המוצר בתוך 3 ימים

כל הזמנה שגיוס לה הסכום הנדרש או שאושרה על ידי חברת האשראי עד שעה 13:00 בצהריים של יום עסקים רגיל, תטופל במרכז ההזמנות של גיפטו ותועבר למשלח ביום העסקים הבא ,ונציג חברת השליחויות יצור אתכם קשר בהקדם האפשרי על מנת לתאם את הזמן המדויק לאספקת ההזמנה. כל הזמנות שייקלטו לאחר השעה 13:00 בצהריים יטופלו ויחושבו לצורך חישוב ימי מאספקה על ידי מרכז ההזמנות ביום העסקים הבא.

בנסיבות של איחור בשל כוח עליון כדוגמת שריפה, שיטפון, מלחמה וכו’ ו/או עקב אירועים שאין למפעילי האתר שליטה עליהם כדוגמת שביתות, תקלות וכיוצא בזה, תיידע מפעילי האתר את מקבל המתנה מיד עם היוודע דבר האיחור ותאפשר להם לבחור בין המתנה עד לקבלת המוצר, או קבלת מוצר חלופי.

מפעילי האתר לא יישאו באחריות  בגין עיכובים שאינם בשליטתו ו/או שמקורם ברוכש, לרבות אך לא רק עיכוב בגין קושי ליצור קשר עם הרוכש בשעות העבודה המקובלות. עיכוב כאמור לא ייחשב כהפרת התחייבות של מפעילי האתר לאספקת המוצר.

עקב המצב הביטחוני ששורר במדינה ומשיקולים שונים, מסרבות לעיתים חברות הובלה להוביל מוצרים ליישובים מעבר לקו הירוק ו/או לישובים מסוימים שהכניסה אליהם כרוכה בסכנת חיים למוביל. במקרה כזה יובהר העניין לרוכש ומפעילי האתר יהיו רשאים לתאם עם הרוכש את מסירת המוצר במקום מוסכם אחר שיהיה מקובל על הצדדים ובהתאם למדיניות מפעילי האתר.

תודה מצוות גיפטו