מי אנחנו

היי, טוב שבאתם! אם אתם כאן, אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה בעצם 'Gifto'. 

'Gifto' היא פלטפורמה לקנייה משותפת של מתנות, שנוצרה ע"י הורים בדיוק כמוכם (נכון, אין כמוכם) כדי לעשות את החיים קלים יותר.

כי כמו שאתם יודעים, ימי ההולדת של הילדים מגיעים ממש מהר. וזה מרגש, משמח ונפלא, וחוגגים, ומזמינים, ושרים, וצוהלים, ומסיימים, ומנקים, ונשארים- עם ערימה ענקית של 30 מתנות. שבואו נודה בזה - הילד לא באמת מעוניין בתשעים אחוז מהן. ומה עכשיו? צריך לפתוח אותן, לרוץ להחליף, להחליט מה לקחת במקומן, או לתת לאח הקטן את רוב המתנות ולהסתכן בסכסוך אחים נצחי.

עם 'Gifto', אפשר לעשות זה אחרת. וזה באמת פשוט: במקום לקבל 30 מתנות בכל יום הולדת מחדש, או במקום להתרוצץ כדי לקנות מתנות, בוחרים מתנה גדולה ושימושית שהילד באמת רוצה - וקונים אותה במשותף עם הורים נוספים. לא צריך אפילו לבוא לאסוף אותה, היא תגיע לבד לחגיגה עטופה יפה יפה.

מבחר המתנות לילדים ולנוער ב'Gifto' הוא עצום, ואפשר למצוא את משאלות ליבם/ן של כל ילד וילדת יום-הולדת (חוץ מסוס פוני נגיד, או שלום עולמי) וכמובן שכל המתנות ב'Gifto' נבחרו בקפידה, בדגש על איכות ועל יצרנים מובילים.

ועוד משהו - עם 'Gifto' ילדי הכיתה המוזמנים יוכלו להרגיש שקנו יחד את המתנה, ולא תהיה תחרות סמויה של מי הביא מה, ומה יותר שווה. ככה כולם שווים.

ומה עם איכות הסביבה אתם שואלים? הו. תחשבו כמה אריזות קרטון וכמה ניירות עטיפה נחסכים עם גיפטו. כשילד היום הולדת מבקש ומקבל רק מתנה אחת, 30 מתנות אחרות כבר לא מבוזבזות יותר.

ועכשיו, אתם מוזמנים לשוטט באתר, לבחור מתנה, לשתף אחרים ולקנות אותה יחד. ובעיקר, אתם מוזמנים להפוך את ימי ההולדת של הילדים לכיפיים יותר - גם לכם וגם להם.